08 آذر 1400 ساعت 08:32

همه شما میتوانید به مراجعه به از آی دی های ایستا گرامی :(hakim.totc@)  از گفتگوی اساتید دانشگاه جناب آقای دکتر علیرضا خلج و جناب آقای دکتر مصطفی شاهرضایی در خصوص چاقی و بیماری های زانو و لگن اطلاعات کسب نموده و سوالات خودتان را مطرح نمائید.

دنبال کردن توصیه های تغذیه ای بعد از جراحی چاقی برای کاهش مشکلات بعد از جراحی و بهبود سریعتر بیماران جراحی شده بسیار مهم است و کمک می کند تا عادات غذایی خود را تغییر داده و به کاهش وزن مورد انتظار دست یابند.

در جراحی بای پس معده ابتدا بخش کوچکی ازقسمت بالای معده را به شکل یک کیسه کوچک از بخش حجیم معده جدا می نمایند که بخش بالای این کیسه کوچک به مری ارتباط دارد

در جراحی مینی بای پس که روش جدیدتری نسبت به بای پس کلاسیک می باشد به نوعی با کاهش برش و پیوند بین روده و معده منجر به عوارض کمتری می شود.

اسلیو به معنی آستین می باشد. دلیل نام گذاری به شکل معده پس از جراحی اسلیو معده برمی گردد که پس از جراحی اسلیو، معده شبیه آستین یا شبیه لوله خواهد بود. عمل اسلیو معده یک عمل محدود کننده می باشد.

جهت ثبت بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:

لینک

 

 

مراحل قبل و بعداز جراحی چاقی در مرکز درمان چاقی حکیم تهران به شرح ذیل می باشد :

تهران - ایرنا - دبیر علمی كنگره جراحی های چاقی گفت : جراحی چاقی یكی از روش های درمان برای افرادی كه از چاقی مفرط رنج می برند در نظر گرفته می شود اما این جراحی برای همه افراد چاق اعمال نمی شود.

Template Design:Dima Group